Spotkanie z okazji Tygodnia Bibliotek w filii nr 3

     Z okazji Tygodnia Bibliotek 2026, który przebiegał pod hasłem "Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz" w Filii nr 3 odbyły się dwie wycieczki do biblioteki. 15 maja bibliotekę odwiedziły dwie grupy uczniów, odział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej nr 4 pod opieką Pani Izabeli Peszek i klasa II z Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju, pod kierunkiem Pani  Moniki Kity .


      Zapoznano dzieci z podstawowymi zasadami zapisu i korzystania z biblioteki. Dzieci oglądały różne rodzaje książek, które są dostępne w bibliotece. Uczniowie klasy II robili też pamiątkowe zakładki do książek, z przygotowanych materiałów. Dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką Pani Izabeli Peszek odwiedziły Filię nr 3 pierwszy raz, natomiast dla uczniów pod opieką Pani Moniki Kity była to kolejna wizyta w bibliotece. Dzięki zaangażowaniu obu nauczycielek obydwie grupy dzieci miło spędziły czas w bibliotece i być może powiększą grono czytelników.