Po raz jedenasty w Filii Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży odbył się konkurs czytelniczy "Kolory Czytania", dedykowany dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością. Brali w niej udział uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych oraz z Gadu Gadu Punkt Przedszkolno – Terapeutyczny AKSON. Celem konkursu jest integracja dzieci, popularyzacja czytelnictwa oraz upowszechnienie książki jako jednego ze środków terapeutycznych. Uczniowie zaprezentowali wiersze polskich poetów.
Nagrody zdobyli:
Julia Podpora
Szymon Kornak
Aleksandra Kowalik
Sebastian Papierz
Katarzyna Oleszek
Paweł Papierz
Oliwia Miśkowiak
Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia.
Gratulujemy!

