Konkurs czytelniczy "Kolory Czytania"

Po raz jedenasty w Filii Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży odbył się konkurs czytelniczy "Kolory Czytania", dedykowany dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością. Brali w niej udział uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych oraz z Gadu Gadu Punkt Przedszkolno – Terapeutyczny AKSON. Celem konkursu jest integracja dzieci, popularyzacja czytelnictwa oraz upowszechnienie książki jako jednego ze środków terapeutycznych. Uczniowie zaprezentowali wiersze polskich poetów.


Nagrody zdobyli:

    Julia Podpora

    Szymon Kornak

    Aleksandra Kowalik

    Sebastian Papierz

    Katarzyna Oleszek

    Paweł Papierz

    Oliwia Miśkowiak

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia.

Gratulujemy!